Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 724 703 179

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]

Skelevet Zobrazit v plné velikosti

Skelevet - 3 set

1 339 Kč

Popis

Minerální doplněk organického původu s obsahem unikátních přírodních látek (vápník, fosfor, hořčík, mangan, křemík a další stopové prvky) zajišťující optimální kloubní a kostní výživu a optimální činnost svaloviny i některých enzymatických systémů. Obsahuje nejvýhodnější poměr minerálů pro tvorbu kostní tkáně. Doprovodné látky (vitamin D, C a A, nenasycené mastné kyseliny, kolagen) zvyšují využitelnost v organismu. Vhodný pro všechny druhy zvířat a zejména pro rostoucí mláďata.

Použití

[V závorce uveden nejvhodnější pomocný preparát pro lepší účinek.] » Po kostních operacích a zlomeninách pro mineralizaci kostí [Kingvet, Renovet, Imunovet]. » Prevence a regenerace křivice mláďat a měknutí kostí dospělých zvířat [Gynevet, Kingvet]. » Podporuje růst rohoviny a zlepšuje její kvalitu (drápy, kopyta, rohy, paznehty) [Gynevet]. » Obnova srsti při línání a regenerace poškozené srsti [Gynevet]. » Na měknutí krunýře želvy, příprava plazů na svlékání [Gynevet, Omegavet]. » Při přepeřování nebo pro obnovu poškozeného peří u ptáků [Gynevet]. » Záněty kloubů, kloubních pouzder, šlach a jejich úponů [Kingvet]. » Podpůrný prostředek při alergických reakcích, anafylaktickém šoku, při bodnutí hmyzem a uštknutí hadem [Cytovet aplikovat do rány]. » Tvorba vajec a vaječné skořápky u ptáků a plazů [Gynevet, Kingvet]. » Podpůrný prostředek pro práci svaloviny [Kingvet].

Složení

V 1 tobolce: Sójový olej, želatina – tobolka, prášek ze sépiové kosti (105 mg), glycerin – zahušťovadlo, kolagen (55,13 mg), rybí olej (43,05 mg), voda, extrakt z kopřivy dvoudomé (18,45 mg), extrakt ze šípkové růže (12,3 mg), síran manganatý (3 mg v jedné kapsli), lecitin – emulgátor, včelí vosk.

Doporučené dávkování

PODÁVEJTE NEJDÉLE TŘI TÝDNY TAKTO: Drobným zvířatům do 2 kg: 1 tobolku denně; Zvířatům od 2 do 50 kg: 1 až 2 tobolky 2x denně; Zvířatům nad 50 kg: 1 až 2 tobolky na každých 50 kg hmotnosti 2x denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Doporučení

Před podáním je vhodné tobolku zvlhčit vodou anebo potřít tukem pro snadnější polykání. Je možné podávat v pamlsku. Při potížích s pozřením je nutné tobolku změkčit v teplé vodě, nastřihnout anebo propíchnout a vytlačit obsah nejlépe do krmiva. Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun vody. Ukládejte mimo dosah dětí!