Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 724 703 179

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]

Etovet Zobrazit v plné velikosti

Etovet

635

384 Kč

Popis

Přírodní bylinný koncentrát pro stimulaci činnosti nervového systému a mobilizaci energie v organismu. Jeho působnost je na rozhraní elementu země a kovu schématu Pentagram Energyvet. Má vliv na nervový systém, při stresu také na žaludek. Působí stimulačně pouze na centra nervového systému, která jsou oslabena. Nejčastěji to bývají kontrolní – tlumivá centra mozková, míšní a autonomního nervového systému. Proto zvyšuje schopnost koncentrace zvířete a způsobuje jeho zklidnění. Při únavě má naopak stimulační efekt posílením činnosti ochablých aktivačních center. Stimuluje také tvorbu a uvolňování energetických rezerv v organismu. Zvyšuje výdrž a vytrvalost zvířete. Bioinformace typu specifického homeopatika pro tento produkt doplňuje a potencuje účinek zastoupených bylin.

Použití

[V závorce uveden nejvhodnější pomocný preparát pro lepší účinek.] » Virózy respiračního traktu (stadium kýchání) jarního období [Imunovet].

Stimuluje 

Vytrvalost zvířete (pro trénink a přípravu na výkon) [Skelevet]. » Posílení práce svalů a rychlosti při únavě (fyzické i psychické) [Fytovet]. » Obnovu a růst nervových vláken. Propojení nervových buněk [Omegavet]. » Posílení ukládání do trvalé paměti [Omegavet].

Tlumí 

Nadprodukci žaludečních šťáv [Skelevet, Cytovet].

Emoce – psychika

 Posílení vlivu ostatních koncentrátů na psychiku zvířete [libovolný z Pentagramu®]. » Zvýšení odolnosti vůči emočním, psychickým vlivům [Fytovet]. » Zklidnění hyperaktivních a nesoustředěných zvířat [Fytovet]. » Nadměrná péče matky o mládě, již projevená falešná gravidita [Skelevet]

Složení

Bylinný extrakt 82,6 % (Sedum roseum, Artemisia pontica, Ginkgo biloba, Origanum vulgare, Aralia mandshurica, Foeniculum vulgare, Scutellaria baicalensis, Acorus calamus, Leuzea carthamoides, Schisandra chinensis, Cinnamomum zeylanicum), sorbitol – zahušťovadlo, mikrokrystalická celulóza – zahušťovadlo, voda, xantan – zahušťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,12 %, bioinformace pro Etovet.

Doporučené dávkování

PODÁVEJTE NEJDÉLE TŘI TÝDNY TAKTO: Drobným zvířatům do 10 kg: 2 kapky 2x denně; Zvířatům nad 10 kg do 100 kg: 1 kapku 2x denně na každých započatých 10 kg hmotnosti; Zvířatům nad 100 kg: 5 kapek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti 2x denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Při respiračních virózách je možné používat až 6x denně po dobu maximálně 3 dnů.