Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 724 703 179

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]

Fytovet Zobrazit v plné velikosti

Fytovet

632

554 Kč

Popis

Přípravek obsahující biologicky vysoce využitelný koloidní roztok více než 64 prvků v přírodní formě, s biologickou využitelností až 98 % (iontové roztoky 2 až 6 %, cheláty maximálně 60 %). V podobě koloidu jsou i toxické prvky naprosto neškodné, a dokonce mohou mít pozitivní úlohu v organismu. Nezatěžuje organismus nadbytečnými minerály. Pokud nejsou koloidní minerály využity, jsou stejně snadno z organismu vyloučeny.

Použití

[V závorce uveden nejvhodnější pomocný preparát pro lepší účinek.] » Zdroj koloidních minerálů s téměř 100% využitelností. Aktivuje většinu enzymů těla. » Při onemocnění zažívacího traktu, které brání vstřebávání minerálů [Regavet]. » U plazů a ptáků univerzální [Gynevet]. » Při poruchách přepeřování, při svlékání plazů [Gynevet]. » Pomocné antidotum při otravách [Cytovet]. » Diabetes, poruchy štítné žlázy i dalších hormonálních žláz [Regavet, Gynevet]. » Proti svrbění – zevní použití [Audivet]. » Povrchové rány kůže (i popáleniny) – vnitřně i zevně [Gynevet].

Složení

100% minerální voda (koloidní roztok)

Doporučené dávkování

PODÁVEJTE NEJDÉLE TŘI TÝDNY TAKTO: Pro všechny druhy zvířat bez rozdílu hmotnosti do napájecí vody v množství 5 až 20 kapek na 1 litr. Pro ryby, obojživelníky a vodní plazy do lázně 5 kapek na 1 litr vody po dobu 1 až 2 hodin. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Doporučení

Před použitím je nutné dobře protřepat! Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun vody. Ukládejte mimo dosah dětí!

Nežádoucí účinky a interakce

Nebyly zaznamenány.

Skladování

Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu a na etiketě.

Objem

100 ml

Management kvality

Výrobek byl vyvinut, vyroben a kontrolován ve shodě s požadavky normy ISO 9001:2008.