Imunovet Zobrazit v plné velikosti

Imunovet

631

559 Kč

Popis

Přípravek s obsahem čistého latexu z rostliny Croton lechleri Muell. Arg., peruánskými indiány nazývané Sangre de Drago – Dračí krev. Působí tonizačně, antivirově, antibakteriálně, antimykoticky a jako antioxidant. Stimuluje rozvoj a dozrávání vazivové tkáně. Aktivuje krvetvorbu a buněčnou imunitu, působí specificky na slezinu. Tím napomáhá při hojení a regeneraci ran, tkání, sliznic a kůže. Podporuje regeneraci a zvyšuje obranyschopnost organismu. Je vhodný pro každý druh zvířete.

Použití

[V závorce uveden nejvhodnější pomocný preparát pro lepší účinek.] » Přírodní antibiotikum (je možné aplikovat i přímo do rány) [Kingvet]. » Při těžkých dlouhotrvajících infekcích, při rezistenci původce na antibiotika [Kingvet]. » Při horečce [podle lokalizace 1 z Pentagramu]. » Hojení všech typů ran (vnitřní i vnější aplikace) [Kingvet]. » Působí jako imunomodulátor – tlumí patologickou a aktivuje fyziologickou imunitu [Regavet]. » V rekonvalescenci na obnovu postižených orgánů [Kingvet, Gynevet]. » Specifický prostředek při leukóze (leukémii) [Korovet]. » Stahuje okraje rány k sobě – působí na minimalizaci jizvy [Kingvet]. » Pomocný prostředek při nádorových onemocněních [Cytovet].

Složení

100% pryskyřice Crotonu lechleri.

Doporučené dávkování

PODÁVEJTE NEJDÉLE TŘI TÝDNY TAKTO: Drobná zvířata do 2 kg: 1 kapku v 1–2 ml vody anebo v pamlsku 2x až 3x denně; Zvířata od 2 do 50 kg: 1 až 2 kapky na každých i započatých 10 kg hmotnosti zvířete 1–3x denně do trošky vody anebo do pamlsku; Zvířata nad 50 kg: 4 až 6 kapek na každých i započatých 50 kg hmotnosti 1–2x denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Doporučení

Před použitím je nutné protřepat. Podávejte v trošce vody anebo v pamlsku po krmení. Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun vody. Ukládejte mimo dosah dětí!

Nežádoucí účinky a interakce

Dráždí prázdný žaludek – adstringentní, stahující účinek. Podávejte vždy během krmení anebo po něm.