Omegavet Zobrazit v plné velikosti

Omegavet

637

277 Kč

Popis

Přípravek s obsahem unikátního rybího oleje, který je nejdůležitějším přírodním zdrojem řady nenasycených mastných kyselin a vitaminu A, D a E. Posiluje významně obranyschopnost, imunitu, napomáhá při stavbě silných kostí a zdravých zubů a udržování zdravé pokožky, srsti a očí. Přirozeně nižší obsah vitaminu A a D odstraňuje nebezpečí předávkování těmito vitaminy

Použití

[V závorce uveden nejvhodnější pomocný preparát pro lepší účinek.] » Zdroj nenasycených mastných kyselin (omega, EPA, DHA) – pro membrány buněk, nervy, hormony, zpracování cholesterolu [Gynevet]. » Bezpečný zdroj vitaminů A, D a E. » Pro lesk srsti, kvalitu a pružnost kůže [Gynevet]. » Pro obnovu buněčné imunity starších zvířat – bradavice, benigní nádorky [Imunovet, Gynevet]. » Při nadváze, steatóze – ztučnění orgánů [Gynevet]. » Pro posílení kostí, zubů, očí [Kingvet, Renovet]. » Pro posílení imunity (bakterie, nádory), specificky na angínu [Imunovet, Renovet, Kingvet]. » Vhodný doplněk pro stárnoucí zvířata.

Složení

Olej z mořské ryby Engraulis japonicus (500 mg) s obsahem kyseliny eikosapentaenové (EPA) – min. 38 %, kyseliny dokosahexaenové (DHA) – min. 25 %, vitamin E (2,5 mg).

Doporučené dávkování

PODÁVEJTE NEJDÉLE TŘI TÝDNY TAKTO: Drobná zvířata do 2 kg: 1 až 3 kapky 1x až 3x denně; Zvířata od 2 do 50 kg: 3 až 5 kapek 1x až 3x denně; Zvířata nad 50 kg: 5 kapek na každých 50 kg hmotnosti 1x až 3x denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Doporučení

Je možné podávat v pamlsku anebo zapravit do krmiva. Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření. Nežádoucí účinky a interakce Nebyly zaznamenány.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, a to zejména u gravidních samic! Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun vody. Ukládejte mimo dosah dětí!